ZRCADLOVÉ STĚNY A ZRCADLA

telefonní číslo
email

ZRCADLOVÉ STĚNY A ZRCADLA

Zrcadlové stěny a zrcadla

Zrcadla a zrcadlové stěny se s oblibou využívají v interiérech zejména proto, že opticky zvětšují a prosvětlují prostor. Naše společnost ACERA SKLO s.r.o. z Prahy 6 má s výrobou a instalací zrcadel mnohaleté zkušenosti. Nejvíce se specializujeme na zrcadlové stěny, velkoplošná zrcadla a zrcadla na míru, obrátit se na nás ale můžete s jakýmkoliv požadavkem v oblasti zrcadel.

Prohlédněte si referenční zakázku, ve kterých naše firma ACERA SKLO s.r.o. - sklenářství Praha - realizovala zrcadlové stěny:

CORYNTHIA HOTEL PRAHA 4 - zrcadla posilovny

Zrcadlové stěny a velkoplošná zrcadla

Zrcadlové stěny jsou nejčastěji poptávány pro taneční a baletní sály, fitness centra a posilovny, ale časté jsou také realizace v interiérech domů a firem.

V těchto zakázkách se velkoplošná zrcadla a zrcadlové stěny většinou plošně nalepí na připravený podklad. Zajištění truhlářského vyrovnání stěny pro velkoplošná zrcadla baletních sálů a tanečních škol je samozřejmostí. Součástí zakázky bývá také dodávka dřevěného madla.Využívají se většinou zrcadla tloušťky 4 – 6mm, čirá, popř. tónovaná.

V případě zájmu je možné také nainstalovat folie pro zabezpečení zrcadel proti roztříštění, což naše sklenářství svým klientům doporučuje.

Bližší informace najdete také v publikovaném článku:
Zrcadla pro taneční sály, posilovny a tělocvičny Praha - včetně truhlářského vyrovnání stěny

 Zrcadla pro interiéry Vašich domů, bytů a kanceláří

Dalším velmi častým místem, kam zrcadla instalujeme, jsou místnosti v domech, bytech a kancelářích, nejčastěji koupelny, šatny a předsíně, ale také např. ložnice a jiné obytné místnosti.

Na míru dle Vašich požadavků vyrábíme hranatá, kulatá i různě tvarovaná zrcadla.

 

V případě zájmu o zrcadlovou stěnu nebo zrcadlo kontaktujte naše odborníky!

 

Zrcadlová stěna Zrcadla na míru Zrcadla Praha Zrcadlová stěna Zrcadlo na míru Zrcadla pro taneční sály Zrcadlové stěny Zrcadla pro posilovny

Domů