SPRCHOVÉ KOUTY A ZÁSTĚNY, SKLENĚNÉ OBKLADY KOUPELEN

telefonní číslo
email

SPRCHOVÉ KOUTY A ZÁSTĚNY, SKLENĚNÉ OBKLADY KOUPELEN

Sprchové kouty, zástěny a koupelny ze skla

Naše sklenářství z Prahy 6 má s použití skla v koupelnách a sprchových koutech bohaté zkušenosti.
Sklo je zde možné využít pro zástěny, posuvné dveře, nebo skleněné obklady sprchových koutů i celých koupelen.
Stejně jako u obkladů kuchyní, je také ve sprchových koutech a koupelnách možné obložení stěn smaltovaným kaleným sklem v barevnosti dle stupnice RAL, která umožňuje až 2000 barevných odstínů. Díky tomu je možné docílit vysoce moderní, a navíc praktické a bezpečné koupelny, která bude působit luxusním dojmem.

Prohlédněte si jednu z referenčních zakázek, ve kterých naše firma ACERA SKLO s.r.o. - sklenářství Praha - realizovala sprchové kouty ze skla:
RD PRAHA 3 - zábradlí, dveře, skleněná koupelna, sauna, markýza
nebo fotogalerii níže.

Dveře do sprchy ze skla

Velmi oblíbeným prvkem využívaným v koupelnách jsou také posuvné skleněné dveře na pojezdové kolejnici, kotvené do skla nebo kyvné skleněné dveře sprchových koutů, osazené panty. Povrchová úprava prvků kování je broušená nerez, lesklý chrom, matný chrom, satinovaná nerez.
Kování používáme výhradně od kvalitních a prověřených dodavatelů - GEZE, DORMA, COLCOM, MINUSCO, BARTOSINI.

Naše sklenářství má zkušenosti také s kompletní vestavbou celoskleněných koupelen do místnosti.

Informace najdete také v publikovaném článku: Skleněné sprchové kouty přesně podle vašich představ

V případě zájmu o sklo pro Vaši koupelnu nebo sprchový kout kontaktujte naše sklenářství z Prahy 6!

Skleněné sprchové kouty Výroba sprchových koutů Skleněné sprchové kouty na zakázku Skleněný sprchový kout na míru Sprchových kout atyp Sprchový kout ze skla Skleněný sprchový kout Skleněný obklad sprchového koutu Skleněný obklady do koupelny Skleněný sprchový kout Skleněné dveře do sprchy Posuvné skleněné dveře do sprchy Sprchový kout ze skla Skleněné sprchové kouty Skleněné poličky v koupelně Sprchové kouty ze skla Koupelna sklo Skleněný obklad koupelny Sprchový kout sklo Skleněný sprchový kout Praha Skleněná zástěna Skleněné zástěny Kyvné dveře do sprchy sklo Dveře do sprchy sklo Sprchový kout skleněný obklad Skleněný obklad sprchy Sprcha ze skla

Domů