SKLENĚNÉ SCHODY, SCHODIŠTĚ ZE SKLA

telefonní číslo
email

SKLENĚNÉ SCHODY, SCHODIŠTĚ ZE SKLA

Skleněné schody a schodiště se skleněnými stupni

Skleněné schody jsou dalším z krásných a zároveň praktických doplňků v moderních interiérech i venkovních prostorech.

Naše sklenářství z Prahy 6 již za dobu své působnosti realizovalo schody ze skla v řadě různých zakázek pro rodinné domy, byty i firmy. Řešení navrhujeme vždy na míru potřebám a požadavků zákazníka.

Prohlédněte si některou z referenčních zakázek, ve kterých naše firma ACERA SKLO s.r.o. - sklenářství Praha - realizovala skleněná schodiště:
MEZONET PETRSKÉ NÁM. - skleněné stupně schodů, ohýbané sklo zábradlí
KINNARPS ČESTLICE - skleněné schodiště, pochozí sklo
VOLCANO COMPLEX - venkovní schodiště, stěna z ohýbaného skla, interiérové dveře

Skleněná schodiště - typy

Realizujeme skleněná schodiště vřetenová, přímá, lomená a točitá. Uložení stupňů ze skla je buď na rám nebo přilepením na nerezové terče UV vytvrzujícím lepidlem.

Schody ze skla

Skleněné stupně schodišť vyrábíme z pochozího skla typu Connex a dodáváme je jak v kaleném tak v nekaleném provedení. Je nutné si uvědomit, že stupeň schodiště je při používání dynamicky namáhán, proto je tloušťka sendviče jednotlivých skleněných schodů dána statickým posudkem pro tu kterou realizaci. U stupňů schodiště je doporučená protiskluzová úprava na sestupové hraně. Varianty provedení jsou podobné jako u skel pochozích podlah, které se využívají např. u skleněných galerií a pater.


Pokud také vy uvažujete na schodech ze skla pro Váš interiér nebo exteriér, obraťte se s důvěrou na naše odborníky - viz. kontakt.

Blaha schody CIMG0219 CIMG0327 CIMG0328 IMG_0001 IMG_0004 IMG_0006 IMG_0019 IMG_1975 IMG_1976 P1010803 P2130045 P2130053 Scan0001 Scan0002

Domů