SKLENĚNÉ SCHODY, SCHODIŠTĚ ZE SKLA

telefonní číslo
email

SKLENĚNÉ SCHODY, SCHODIŠTĚ ZE SKLA

Skleněné schody a schodiště se skleněnými stupni

Skleněné schody jsou dalším z krásných a zároveň praktických doplňků v moderních interiérech i venkovních prostorech.

Naše sklenářství z Prahy 6 již za dobu své působnosti realizovalo schody ze skla v řadě různých zakázek pro rodinné domy, byty i firmy. Řešení navrhujeme vždy na míru potřebám a požadavků zákazníka.

Prohlédněte si některou z referenčních zakázek, ve kterých naše firma ACERA SKLO s.r.o. - sklenářství Praha - realizovala skleněná schodiště:
MEZONET PETRSKÉ NÁM. - skleněné stupně schodů, ohýbané sklo zábradlí
KINNARPS ČESTLICE - skleněné schodiště, pochozí sklo
VOLCANO COMPLEX - venkovní schodiště, stěna z ohýbaného skla, interiérové dveře

Skleněná schodiště - typy

Realizujeme skleněná schodiště vřetenová, přímá, lomená a točitá. Uložení stupňů ze skla je buď na rám nebo přilepením na nerezové terče UV vytvrzujícím lepidlem.

Schody ze skla

Skleněné stupně schodišť vyrábíme z pochozího skla typu Connex a dodáváme je jak v kaleném tak v nekaleném provedení. Je nutné si uvědomit, že stupeň schodiště je při používání dynamicky namáhán, proto je tloušťka sendviče jednotlivých skleněných schodů dána statickým posudkem pro tu kterou realizaci. U stupňů schodiště je doporučená protiskluzová úprava na sestupové hraně. Varianty provedení jsou podobné jako u skel pochozích podlah, které se využívají např. u skleněných galerií a pater.


Pokud také vy uvažujete na schodech ze skla pro Váš interiér nebo exteriér, obraťte se s důvěrou na naše odborníky - viz. kontakt.

Točité skleněné schodiště Skleněná schodiště Točité schodiště ze skla Schodiště sklo lomené Schodiště sklo Schody sklo Skleněné schody detail Skleněné schody výroba Skleněné schody Praha Skleněné schodiště Schody se skleněnými stupni Schody ze skla Skleněné schody Skleněné schodiště točité Schody sklo detail

Domů