SKLENĚNÉ OBKLADY DO KUCHYNÍ A INTERIÉRU

telefonní číslo
email

SKLENĚNÉ OBKLADY DO KUCHYNÍ A INTERIÉRU

Skleněné obklady

Skleněné obklady je možné využít jako designový prvek na mnoha místech v bytě, domě i v komerčních prostorech.

Prohlédněte si některou z referenčních zakázek, ve kterých naše firma ACERA SKLO s.r.o. - sklenářství Praha - realizovala skleněné obklady:

PIVOVAR SVIJANY - obklad stěn varny sklem s motivem chmelu
MČ PRAHA 1 - obklad stěn pasáže Vodičkova - Navrátilova
FERRARI AUTOSALON SCUDERIA PRAHA - obklady stěn smaltovaným sklem

Skleněné obklady kuchyní

Jedním z míst, kde jsou nejčastěji využívány skleněné obklady jsou kuchyně. Naše pražské sklenářství má s realizacemi tohoto druhu bohaté zkušenosti. Sklo je jako obklad do kuchyně je velmi praktické a zároveň elegantní a moderní řešení. Zákazníci nejvíce oceňují jednoduchost a rychlost údržby skleněných obkladů kuchyňské linky oproti složitému ošetření spár mezi dlaždičkami a vysokou odolnost skleněných kuchyňských obkladů vůči rozbití a tepelným vlivům.

Stěny kuchyní obkládáme tvrzeným sklem Lakobel, Colorbel, Ertex Color tj. barevné sklo vhodné za kuchyňskou linku.

Výběr barev skleněných desek na zeď do kuchyně je velmi široký - vychází ze stupnice RAL, která disponuje až 2000 různými barevnými odstíny skla. Je tedy na vkusu každého zákazníka, jakou barvu si pro svou kuchyň vybere. Na skleněné obklady je navíc možné vytisknout jakýkoliv požadovaný motiv.

Montáž barevného skla se provádí lepením na zeď mezi pracovní desku a horní skříňky kuchyně nebo celoplošně jako designový obklad stěn kuchyní.

Skleněné obklady v interiérech

Výše popsané řešení je možné využít také jako skleněné obklady pro:

- šatny a bazény
- stěny sprchových koutů
- celé koupelny
- výtahové kabiny nebo recepční přepážky
- skleněné fasádní prvky, obklady fasád budov

Záleží skutečně jen na Vaší fantasii!

Informace najdete také v publikovaném článku: Skleněné obklady kuchyní jsou praktické i skvěle vypadají


Pokud máte zájem o skleněné obklady kuchyně, koupelny, sprchového koutu nebo kdekoliv jinde ve Vašem interiéru, kontaktujte naše odborníky!

Obklady stěn smaltovaným sklem Obklady stěn smaltovaným sklem Autosalon Ferrari Skleněný obklad do kuchyně Skleněné obklady do kuchyně Skleněné kuchyšké obklady Obklady kuchyní sklem Sklo za kuchyňskou linku Skleněné obklady kuchyní Obklady kuchyní ze skla IMG_1272 Skleněné obklady do kuchyně Praha Skleněné obklady sprchových koutů Skleněné obklady recepce Recepční přepážka ze skla Skleněná recepční přepážka Skleněné obklady Praha Skleněný obklad šatny Skleněný obklad výtahu Výtahová kabina sklo Skleněné obklady v interiéru Výroba skleněných obkladů Skleněný obklad koupelny Koupelnové obklady ze skla Koupelna sklo Obklad sprchového koutu sklo Skleněné obklady fasád Sklenený obklad interiér Sprchový kout ze skla Skleněný obklad s motivem Obklad sklo tisk motivu

Domů