telefonní číslo
email

POCHOZÍ SKLO

Pochozí sklo

Pochozí sklo typu CONNEX je převážně třívrstvé lepené bezpečnostní sklo, v provedení jak kaleném (ESG), tak nekaleném (VSG - Float).
Přesná skladba skel a celková tloušťka je individuální. Ovlivňuje jí v prvé řadě velikost použitých skel, dále pak požadované budoucí zatížení, které je jiné v bytě či rodinném domě než v komerčních prostorech. V neposlední řadě pak závisí také na způsobu uložení skel.

Prohlédněte si některou z referenčních zakázek, ve kterých naše firma ACERA SKLO s.r.o. - sklenářství Praha - použila při realizaci pochozí sklo:
MĚŠŤANSKÁ BESEDA Plzeň - skleněný taneční parket
VINOTÉKA - pochozí sklo, schody
MEZONET P5 - pochozí sklo skleněné galerie a stěna
nebo fotogalerii níže.

Varianty pochozího skla

Pochozí sklo dodáváme v mnoha různých variantách také co se týká vzhledu. Čiré, mléčné nebo ornamentální, v široké barevné škále použitého skla, díky němuž dosáhneme požadovaného odstínu a průhlednosti skleněné podlahy.
Dále je možné dodat pochozí sklo s protiskluzovou úpravou, což doporučujeme zejména ve veřejných prostorech. Docílí se buď metodou Antislip Matelux nebo nástřikem karborundového prášku.

Každá zakázka se tedy posuzuje individuálně. Výhodou našeho sklenářství ACERA SKLO s.r.o. z Prahy 6 je, že veškeré realizace zajišťujeme na klíč (včetně dodávky konstrukcí).

Využití pochozího skla

Pochozí sklo se využívá při rozličném typu zakázek. Obecně, jak už název naznačuje, všude tam, kde se bude po skle chodit. Nejedná se však pouze o skleněné podlahy, které Vás zřejmě napadnou jako první, ale mnoho dalších možností.
V prvé řadě se jedná o skleněné stupně schodišť, které v kombinaci se skleněným zábradlím, vytváří luxusní dojem v každém interiéru.
Dalším častým použitím pochozího skla jsou galerie a skleněná patra, zejména v mezonetových bytech.
Pochozí sklo se najdete také na plochých střechách nebo ve střešních světlíkách, které vnáší do budov světlo a přitom jsou bezpečné pro pohyb osob.

Naše sklenářství má však zkušenosti s řadou dalších atypických projektů s využitím pochozího skla. Mezi ně patří skleněný taneční parket, zakrytí historických objektů a vykopávek pod úrovní podlahy, zakrytí studní v interiéru či interiérové designové vychytávky – jako např. vinotéka pod otevíracím pochozím sklem.

Informace najdete také v publikovaném článku: Skleněné podlahy z pochozího skla Vám navrhne a vyrobí ACERA SKLO, Praha 6 – zakázky na klíč

Máte-li jakýkoliv požadavek na využití pochozího skla, kontaktujte odborníky z našeho pražského sklenářství!

Podlaha ze skla Pochozí sklo Pochozí sklo na podlaze Sklo na podlahu Terasa ze skla Skleněná terasa Sklo na podlahu Sklo na podlahu Praha Podlaha ze skla Pochozí sklo v interiéru Skleněné patro Praha Galerie z pochozího skla Pochozí sklo v obchodě Pochozí sklo showroom Skleněné patro Skleněná podlaha Interiérová vychytávka z pochozího skla Patra z pochozího skla Skleněná patra Skleněné patro Skleněné podlahy Skleněné podlahy Praha Sklo v podlaze Skleněná galerie Galerie pochozí sklo Galerie z pochozího skla Pochozí sklo v interiéru Taneční parket ze skla Skleněný taneční parket Taneční parket sklo Pochozí sklo na studně Zasklení studny Studna z pochozího sklo Pochozí sklo venku Pochozí sklo exteriér Pochozí sklo na střechu Galerie z pochozího skla Patro z pochozího skla Pochozí sklo v interiéru Praha

Domů