telefonní číslo
email

OHÝBANÉ SKLO

Ohýbané sklo

Sklo dodává interiéru i exteriéru punc luxusu. V případě ohýbané skla to platí dvojnásobně! Také proto se v moderní bytové architektuře s návrhy z ohýbaného skla setkáváme velmi často. Realizace z ohýbaného skla jsou oblíbeným architektonickým prvkem zejména proto, že umožňují plně rozvinout fantasii a architekta nijak neomezují. Ohýbané sklo bývá využíváno jak v rodinných domech, tak v komerčních prostorech.

Prohlédněte si některou z referenčních zakázek, ve kterých naše firma ACERA SKLO s.r.o. - sklenářství Praha - použila při realizaci ohýbané sklo:
MEZONET PETRSKÉ NÁM. - skleněné stupně schodů, ohýbané sklo zábradlí
VOLCANO COMPLEX - venkovní schodiště, stěna z ohýbaného skla, interiérové dveře
ŠTIŘÍN - kompletní sklenářská práce, zasklení fasády a dveří izolačními dvojskly pitoreskních tvarů
nebo fotogalerii níže.

Sklenářské práce z ohýbaného skla

Nejčastěji si zákazníci objednávají právě realizace atypických architektonických návrhů.
Konkrétně se jedná o skleněné stěny z ohýbaného skla, celoskleněná zábradlí či například sprchové kouty, sauny, atypický skleněný nábytek či čelní stěny akvárií.
Oblíbené je také zasklení výloh a výkladních skříní s použitím ohýbaného skla či venkovní prosklené výtahové šachty. Dalším příkladem aplikace ohýbaného skla jsou přepážky na úřadech a v bankách.

Také jsme ale s využitím ohýbaného skla například opravovali poškozená nároží historických výkladních skříní a vývěsních štítů.

Ohýbaná skla dodáváme v provedení Float nebo jako bezpečnostní lepené sklo CONNEX.

Výroba ohýbaného skla

Pár slov z výrobě ohýbaného skla...
Vzniká zahříváním plochého skla v ohýbací kleci do okamžiku, kdy dostatečně změkne a následně může působením gravitace získat vydutý nebo vypouklý tvar podle kovové formy. Ohnutí může být buď v jedné nebo více rovinách pro dosažení požadovaného tvaru.

 V případě zájmu o sklenářské práce z ohýbaného skla kontaktujte odborníky z našeho sklenářství!

Atypické ohýbané sklo Ohýbané sklo Štiřín Ohýbané sklo Výloha ohýbané sklo Výklad z ohýbaného skla Ohýbané sklo výloha Výloha z ohýbaného skla Stěna ohýbané sklo Skleněné stěny ohýbané sklo Ohýbané sklo interiér Výroba z ohýbaného skla Ohýbané sklo Praha Zábradlí z ohýbaného skla Zábradlí ohýbané sklo Ohýbané sklo Praha Ohýbané sklo detail Ohýbané sklo exteriér Ohýbané sklo sauna Sauna z ohýbaného skla

Domů