telefonní číslo
email

O nás

Sklenářství ACERA SKLO realizuje sklenářské práce na stavebním trhu v České republice od roku 1992. V roce 2001 byla původně podnikající fyzická osoba doplněna o společnost s ručením omezeným.

Díky dlouholetým zkušenostem vedení firmy a našich pečlivě vybraných sklenářů můžeme našim zákazníkům nabídnout velmi pestrou paletu sklenářských prací a služeb.

Sklenářské práce zajistí sklenářství ACERA SKLO s.r.o. včetně poradenství a dodávek souvisejících služeb tj. zámečnických prací, truhlářských prací a dodávek konstrukčních prvků z nerezu a oceli. Nad rámec běžných sklenářských prací se zaměřujeme především na skleněné markýzy, skleněné dveře a příčky, samonosná celoskleněná zábradlí a na atypické realizace technicky náročných skleněných prvků, u kterých je kladen důraz na statiku a kvalitu provedení detailu. Naši sklenáři jsou tu pro Vás.

Mezi nejvýraznější realizace naší firmy patří především sklenářské práce při rekonstrukci obou vyhlídek Petřínské rozhledny a Žižkovského vysílače v Praze, kompletní dodávka sklenářských prací v kongresovém centru Štiřín pod vedením arch. Vladimíra Kačera, realizace skleněných samonosných zábradlí Fary Smíchov /Cigler Marani Architects/ a skleněný taneční parket historické Měšťanské Besedy v Plzni.

Další ukázky našich realizací jsou zařazeny spolu s fotografiemi v záložce Reference.

Chráníme životní prostředí

Při naší činnosti myslíme na životní prostředí. Jedním z důkazů je certifikát Zelená flotila, který jsme získali za rok 2019:

CCS 2019_Certificate_Clean Advantage


Domů