NEPRŮSTŘELNÉ SKLO

telefonní číslo
email

NEPRŮSTŘELNÉ SKLO

Prohlédněte si jednu z referenčních zakázek, ve kterých naše firma ACERA SKLO s.r.o. - sklenářství Praha - použila při realizaci neprůstřelné sklo:
PRAŽSKÝ HRAD - přepážka pokladny z neprůstřelného skla, zábradlí vstupu


Neprůstřelné sklo

Naše sklenářství má zkušenosti se zakázkami z neprůstřelného skla. Jedná se o speciální typ bezpečnostního vrstveného skla CONNEX. Pomocí tohoto neprůstřelného skla se provádí zejména zasklení přepážek v bankách a finančních institucích, ale neprůstřelné sklo může být použito také na výlohy a výklady luxusních obchodů a všude tam, kde se prezentují drahé a vzácné předměty.

Odolnost proti střelbě

Složením většího počtu tabulí skel a vrstev fólií poskytuje vzniklý sendvič spolehlivou ochranu osobám tím, že zabrání průniku projektilu pro odpovídající kategorii typů zbraní.
Osoby však mohou být zraněny střepinami skla, které se uvolní ze zadní strany po nástřelu. Je proto nutné ve vzdálenosti cca 50 mm za neprůstřelným sklem mimo kategorii C 2 SF, C 3 SF trvale fixovat další tabuli vrstveného skla (dvouvrstvé).
Zvětšováním tloušťky skla lze dosáhnout vysokého stupně odolnosti.

Při vhodné skladbě je vrstvené sklo schopno klást odpor násilným a opakovaným nárazům ocelovou koulí, sekerou nebo kladivem. Překážka je to pasivní, a proto musí být chápána pouze jako časové zdržení útočníka.


Pokud potřebujete sklenářské práce s využitím neprůstřelného skla, obraťte se na naše sklenáře z Prahy!

connex-bezpecnostni-vrstvene-sklo

Domů